• Era'dan Haberler

SINAV KAYGISI İLE NASIL BAŞ EDEBİLECEĞİNİZİ ÖĞRENİN


ERA Okulları Anne-Baba Okulu Seminerleri’nin “2. TEOG’a Doğru Sınav Kaygısı” konulu etkinliği 31 Mart Cuma günü ERA Okulları Kağıthane kampüsünde düzenlenecek. 8. sınıflara özel olarak düzenlenecek seminere, Psikiyatrist Doktor Zengibar Özarslan uzman konuşmacı olarak katılacak.
ERA Okulları Anne-Baba Okulu Seminerleri’nin 31 Mart Cuma günü ERA Okulları Kağıthane kampüsünde düzenlenecek olan etkinliğinin konusu “2. TEOG’a Doğru Sınav Kaygısı” olacak. Seminerde 8. sınıfların sınava hazırlık sürecinde neler yapması gerektiği ve sınav kaygısı ile nasıl baş edebilecekleri konuları detaylı ve kapsamlı bir şekilde konuşulacak.
Psikiyatrist Dr. Zengibar Özarslan’ın konuşmacı olacağı seminerde ergenlik dönemine giren öğrencilere sınav kaygısı, kaygı ile baş etme yolları ve bu dönemde ortaya çıkan fiziksel tepkimeler ile yaşanan bedensel değişimlerin nasıl kontrol altına alınacağı anlatılacak.
  1. TEOG sınavı öncesi yapılabileceklerin konuşulacağı ERA Okulları Anne-Baba Okulu Semineri’nde Psikiyatrist Doktor Zengibar Özarslan, konu başlıklarıyla ilgili anlatımlarının ardından izleyicilerin merak ettiklerini de cevaplandıracak.

Tarih: 31 Mart 2017 – Cuma
Saat: 13.30-14.30
Yer: ERA Okulları Kağıthane Kampüsü
Konuşmacı: Psikiyatrist Dr. Zengibar Özarslan
Rezervasyon: 0212 294 72 92
ERA'daki Avantajları Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.