HAKKIMIZDA


4+4+4 eğitim sisteminin tüm basamaklarında bir ilke imza atan ERA Kolejleri, 4×5 İnovatif Eğitim Sistemini, öğrencilerine sunduğu Zihinsel Gelişim, Fiziksel Gelişim, Sosyal Gelişim, Psikolojik Gelişim ve Akademik Gelişim eğitim başlıkları altında özelleştirerek, gelecek odaklı bir bakış açısıyla yepyeni bir devri başlattı. Ünvanı olan ERA ile Türkiye’de yeni bir dönemi, gelişim eğitimiyle yepyeni bir geleceği temsil eden ERA Kolejleri, 2015 – 16 öğretim yılında İstanbul genelinde 5’i Avrupa, 5’i Anadolu yakasında ve Bursa kampüsü ile toplam 11 ayrı noktada eğitime devam etti. 2020-2021 yılında Kocaeli’nde Gebze, Anadolu Yakası’nda Kurtköy, Ümraniye, Pendik ve Maltepe ; Avrupa Yakası’nda Beylikdüzü, Sefaköy, Kocasinan, Bahçelievler, Edirnekapı, Şişli Bomonti kampüsleri ile eğitim öğretime devam ediyor.

Misyon


Eğitimin sadece kalkınmanın bir şartı değil; toplum nezdinde araştırma ve gelişimin motor, bilginin ise hareketi sağlayan tekerlekler olduğu bir yaşam aracı olarak benimsetilmesi ve geliştirilmesidir.

Vizyon


Eğitim, insanoğlunun mükemmeliği arayışındaki yegane manifestosudur.

Bir ERA Öğrencisi;

1- Önce, öğrenmenin bir ihtiyaç olduğunu öğrenir.

2- Kazandığı bilgi ve becerinin hayat boyu kendisini mutlu edeceği bilinciyle gelecek kaygısı duymaz.

3- Bilimsel düşünen, aydın, özgüveni gelişmiş, ekip içinde inisiyatif kullanabilen, girişimci ve yenilikçi bir birey olmak için çalışır.

4- Gelecekte tercih edeceği mesleğini sever, verdiği hizmete ihtiyaç duyan insanlara karşı saygı vazgeçilmez düsturudur.

5- Edindiği bilgileri gelecekte yer alacağı sektörün sosyal ekonomik gelişimine katkıda bulunmak için kullanır.

6- Mezun olduktan sonra öğrenimini bir üst düzeyde sürdürmeyi ya da Türk ve Dünya ekonomisine yön veren kurum ve kuruluşlarda her seviyede görev almayı hedefler.

ERA'daki Avantajları Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.