• Era'dan Haberler

ERA CHESS TURNUVASI BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ


ERA Kolejleri ev sahipliğinde Bahçelievler kampüsümüzde gerçekleşen ERA CHESS 1.Hamle Satranç Turnuvası tüm coşkusu ile tamamlandı.Turnuvada 7-14 yaş arası çocuklarımızla buluştuk.


Türkiye Satranç Federasyonu ve Era Koleji Bahçelievler kampüsü işbirliği ile U8-U10-U14 kategorilerinde düzenlenen satranç turnuvamıza 7-14 yaş arası birçok sporcumuz katıldı.


Kıyasıya bir rekabetin baş gösterdiği turnuvamızda satranç oynamanın keyfini yaşayan sporcular hafızalardan silinmeyecek bir hafta sonu geçirdiler.


Era Chess Satranç turnuvası çok yoğun ilgi gördü.Yapılan 500 Başvurudan 200 sporcumuz turnuvaya katıldı ve büyük ödül için mücadele etmeye başladı.


Turnuvanın açılışı sporcuların, veli ve antrenörlerin katılımıyla başladı. Era koleji Bahçelievler kampüsünün sporcular için özel hazırladıkları alanda 2 gün boyunca büyük ödül için kıyasıya mücadele ettiler.


İlk kez turnuva deneyim yaşayan minik sporcularımız satrancın önemli bir zeka oyunu olduğunu eğlenerek öğrendiler. Anne ve babalar Era Koleji Bahçelievler kampüsünün düzenlediği satranç turnuvasında bir çok özel ana tanıklık ettiler.


U8-U10-U14 kategorilerinde 2 gün boyunca büyük ödül için mücadele veren sporcularımız satranç ustası olma yolunda ilk adımlarını attı.


Ödül töreni Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin ÇIKRIKÇI, Era Koleji Genel müdürü Mehmet Akif ÖZSOY, Türkiye Satranç Federasyonu temsilcisi Eyüp ARAZ katılımıyla gerçekleşti.


Bahçelievler Era koleji 1.Hamle satranç turnuvasında tüm coşkusuyla tamamlandı ve ödüller sahiplerini buldu.


ERA'daki Avantajları Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.